EKOLOJİK YAŞAM İÇİN
Harici Kimyasal Kullanılmadan Su dezenfeksiyonu, kireçlenme / korozyon önleme sistemleri geleceğin sistemleridir.
İnsan sağlığına ve çevreye katkıda bulunurlar.
Ana Sayfa  Hakkımızda Evsel Ürünler Konaklama ürünleri Havuz Ürünleri Endüstriyel Ürünler Ticari Ürünler Gıda Ürünleri
Çeşitli amaçlar için kullandığınız suyu niçin çeşitli kimyasallar ile kirleterek doğaya (kanalizasyon, dere, göl veya denizlere) atıyorsunuz?
Dünyada ekoljik yaşam şartları için
"Yeşil İnşaat" projeleri geliştirilmiştir.                                    KİREÇLENME ÖNLEYİCİ CİHAZLARIN TİCARİ TATBİKATI

     SERT SU PROBLEMLERİNE BASİT ÇÖZÜM

      Sert su problemleri :
 
      Sert su önemli ölçüde enerji yenileme tüketimini arttırır, ekipmanların kısa sürelerde temizlenmesi neticesinde erken zamanda yenilenmesine sebep olur. Bir iş te çalışan yöneticiler, yerel yönetim birimleri ya da kurumlar maliyetlerin düşürmek ve daha verimli olmak için giderek artan bir baskı altındadırlar. Ancak bu artan çevre mevzuatı dikkate alınarak yapılmalıdır.


      Çözüm :

      Mikro elektronik gelişmeler üretmek için küçük ve normal erişilemez alanlarda etkin olarak kurulabilmesi için cihazlar kompakt olara üretilmiştir. Bu çamaşırhaneler, oteller, garajlar, saunalar, büyük binalar, seralar, çiftlikler, kuaförler ve fırın gibi ticari uygulamalar için idealdir.

     Kullanım yerleri :


      Oteller, Saunalar – Spa lar, Yüzme havuzları, Çamaşırhaneler, Araba yıkama, Fırınlar, Müzeler, Kuaförler, Hastaneler, Restaurantlar, Ofis ve apartmanlar.

     Sanayi:

     Kağıt üreticileri, Çelik üreticileri, Yiyecek ve içecek, Kimya Sanayi, Petrol üretimi, Atık su arıtma, Mezbahalar, Enerji santralleri, Çimento fabrikaları, Kablo fabrikaları, Plastik kalıp yapma, Tekstil fabrikaları, Belediye su tedarikçileri,

cl2 jenerator merkezi
Klor Jeneratör Merkezi İstanbul / Türkiye
Gsm   : +90 (542) 416 4592
Web   : www.klorjeneratormerkezi.org
 
          : www.ekolojikuruler.com

e-mail :
ikaptan@klorjeneratormerkezi.org,
            
sce.muhendislik@gmail.com
  
          sce.havuz@yahoo.co.uk
              twitter.com/kaptanergun
 
www.klorjeneratormerkezi.org