EKOLOJİK YAŞAM İÇİN
Harici Kimyasal Kullanılmadan Su dezenfeksiyonu, kireçlenme / korozyon önleme sistemleri geleceğin sistemleridir.
İnsan sağlığına ve çevreye katkıda bulunurlar.
Ana Sayfa  Hakkımızda Evsel Ürünler Konaklama ürünleri Havuz Ürünleri Endüstriyel Ürünler Ticari Ürünler Gıda Ürünleri
Çeşitli amaçlar için kullandığınız suyu niçin çeşitli kimyasallar ile kirleterek doğaya (kanalizasyon, dere, göl veya denizlere) atıyorsunuz?
Dünyada ekoljik yaşam şartları için
"Yeşil İnşaat" projeleri geliştirilmiştir.


       
 

   * 1992 yılından itibaren harici kimyasal madde kullanmadan kireçlenme önleyici cihazlarr (doğal manyetik, elektroomanyetik ve katalitik) temsilciliği ve pazarlaması,,
  * 995 yılından itibaren ise yine harici kimyasal madde kullanmadan kaya tuzu veya deniz suyu ile tuzlandırılmışşveya tamamen deniz suyu doldurulmuş havuzların dezenfeksiyonu için yerinde (havuz da) hipoklorit üretimmjeneratörleri temsilciliği yapmaktadır..

  *
Son senelerde ise Kya tuzu veya deniz suyu kullanılarak tuzlandırılmış suluu açık / kapalı yüzme havuzları,, Aqua Park, Spa,, Spor kompleksi v.bb. ünitelerin kullandıkları veya attıklarıı sularda bulunann  çözünmüş mineral tuzlardann her türlü suudezenfeksiyonu için kullanım yerinde  veyaa herhangi birr yerde hipoklorittüretim jeneratörlerii  temsilcilciliği / distribütörlüğüü ile iştigal etmektedir..

 
Tüm bu sistemlerr "Çevre dostu"" sistemler olup ; ÇÇeşitli Sanayii kuruluşlarında,, Otel--Motell v.b. turistik tesislerde, Rezidans, İş merkezi v.b. yerlerde,,Spaa, Havuz,, por merkezlerinde, soğutma kulelerinde v.b. yerlerde başarı ilekullanılmaktadır..


cl2 jenerator merkezi
Klor Jeneratör Merkezi İstanbul / Türkiye
Gsm   : +90 (542) 416 4592
Web   : www.klorjeneratormerkezi.org
 
          : www.ekolojikuruler.com

e-mail :
ikaptan@klorjeneratormerkezi.org,
            
sce.muhendislik@gmail.com
  
          sce.havuz@yahoo.co.uk
              twitter.com/kaptanergun
 
www.klorjeneratormerkezi.org